Back to All Events

Respektem k rodinné kultuře

Lektor: Rostya Gordon-Smith, Michaela Pulcová

Datum: 27. 8. 2019, 15 – 19 hodin

Místo konání: QED GROUP, Štěpánská 20, Praha 1, 4. patro

Délka: 4 hodiny

Cena: 1850 Kč (1530 Kč bez DPH)

Obsah:

Hlavním tématem workshopu, na kterém spolupracujeme se společností MINERVA21, bude oblast vzájemných interakcí mezi rodiči a dětmi. Společně se podíváme, jak podporovat vzájemný a zdravý respekt a jaký efekt na rodinnou atmosféru může mít správně nastavená komunikace. Posdílíme i praktické tipy a inspirace, kterými je možno rodinnou kulturu posilovat.

Přihlásit se můžete ZDE.

Přihlašování uzavíráme 20. 8. 2019.

Workshop otevíráme při minimálním počtu 7 přihlášených účastníků.

ROSTYA MC.jpg

Rostya Gordon-Smith je zakladatelkou hnutí MINERVA21, jež klade velký důraz na posílení sebevědomí českých žen a mužů s heslem „Čeříme vodu“, a oslovuje ty, kteří chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se, sdílet své zkušenosti, spolupracovat a pozitivně ovlivňovat své okolí a společenské dění. Rostya působí přes dvacet let v oblasti řízení lidí a rozvoje organizací nejen v Čechách, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Hong Kongu a v dalších zemích. Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. Rostya byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů a také patří mezi 20 nejvlivnějších žen v ČR. Spolu s Věrou Staňkovou publikovala knihu Úspěšně s kůží na trh.

 
9ca6f7681a2df259919b33cf061650e64fd6089c.jpg

Konzultantka a lektorka QEDu zaměřená na témata sebepoznání, emoční inteligence a využití koučovacího přístupu v různých oblastech lidské činnosti.

Ve své práci s klienty klade důraz na rozpoznávání individuálních potřeb jak jednotlivců, tak týmů, na jejichž základě je pak možno postavit smysluplný rozvojový program s přesahem do praxe.

Věří, že základem seberozvoje je všímavost, skrze kterou poznáváme sebe i druhé.

Earlier Event: August 22
Stand up for yourself