Back to All Events

Změna nastavení mysli

Lektor: Petr Arbet, Filip Hendrych

Datum: 25. 7. 2019, 15 – 19 hodin

Místo konání: QED GROUP, Štěpánská 20, Praha 1, 4. patro

Délka: 4 hodiny

Cena: 1850 Kč (1530 Kč bez DPH)

Obsah:

Jaké nastavení mysli je to správné? Mnoho našich vlastností a schopností je dáno geny a výchovou, to však neznamená, že nelze mnohé změnit. A proto se seznámíme s výzkumy Carol Dweckové o fixním a růstovém nastavení mysli. Formou praktických cvičení zjistíme, že existují taková nastavení, které nám mohou překážet v rozvoji, ale současně i taková, která jsou motorem přirozeného rozvoje a překonávání překážek.

Přihlásit se můžete ZDE.

Přihlašování uzavíráme 18. 7. 2019.

Workshop otevíráme při minimálním počtu 7 přihlášených účastníků.

c3741b7c134b7b6ccaddd2a6655d86b5d8554dd9.jpg

Filip je zapálený konzultant, který hýří pozitivním přístupem a rád jej předává i ostatním. Vystudoval sociální a pracovní psychologii na britské univerzitě v Loughborough. V QEDu má na starosti převážně komunikaci se zahraničními partnery a klienty, kterým mimo jiné pomáhá implementovat sociomapování ve světě. Dále pracuje na 360° zpětných vazbách a projektech šitých na míru klientům.

 
thumbnail_Image-1.jpg

Petr je konzultant a lektor zabývající se zaujetím, pracovní spokojeností a motivací. V současné době je v posledním ročníku na oboru Psychologie na FF UK a je taktéž v terapeutickém výcviku se zaměřením na skupinové procey. Rád probouzí u klientů chuť k práci a vůli k sebepoznání, která jak věří, je to nejdůležitější pro práci s lidmi.

Later Event: July 31
Odvaž se odvážit