Back to All Events

Odrazy v obrazech, aneb fotografie jako cesta k seberozvoji

Lektor: František Birnbaum
Délka: 2 hodiny
Cena: 790 Kč (vč. DPH)

Fotografie je jednou z cest, jak si uchovávat vzpomínky, které jsou pro nás důležité.  Zároveň nám připomínají pocity a nálady, které jsme prožili, a nabízejí nová témata pro naši tvorbu. V našem workshopu posílíme a dále rozvineme pozitivní vzpomínku a vizuální vnímání, opřeme se o psychologické výzkumy a propojíme vše právě s kreativní fotografií.

Cílem našeho workshopu je naučit se pracovat s fotografií jako s nástrojem vlastního seberozvoje. Každý máme svou vlastní knihovnu obrazů a to, jaké si do ní ukládáme obrázky, může odrážet a transformovat naše vzpomínky a nálady v budoucnu.

Zveme vás na krátkou a inspirativní procházku obrazárnou vašich vzpomínek a hledání nových obrazů.

Registrace budou otevřeny již brzy!

František Birnbaum, vášnivý fotograf a zvídavý kouč, trenér měkkých dovedností s více jak 5 letou praxí a sběratel nových zkušeností. Fotografie je jeho velkou vášní a rád hledá nová místa, kde fotí své portréty a improvizuje se světlem i prostorem. Jako trenér a kouč nejčastěji pracuje s lidmi, kteří se chtějí rozvíjet v oblastech jako prodejní dovednosti, vyjednávání, chtějí se naučit pracovat s vlastním stresem nebo poznat sama sebe pomocí typologie 4 Elementů.