Back to All Events

Tvar těla jako obraz duše

Lektor: konzultant (specializující se na somaticky orientovanou práci s lidmi) a umělecký slévač Ondřej Charvát

Délka: 2 hodiny

Cena: 790 Kč (vč. DPH)

Místo: QED GROUP, Štěpánská 1677/20, Praha 1

Již před více než sto lety hovořil Charles Darwin o vnějším tvaru člověka, který odráží jeho vnitřní náladu. Možná to znáte i Vy. Ráno vstanete a vykročíte do nového dne, v rámci kterého prožijete situace, které ve Vás vyvolají a zanechají různé pocity a nálady. Večer se vracíte domů, a aniž by se Vás partner či partnerka museli ptát, tak obraz nejen Vaší tváře prozradí, jak jste se vlastně měli. Z dlouhodobého hlediska se podobným způsobem mění nejen náš obličej, ale celé tělo. Celý proces je možné studovat také obráceně - změnou tvaru těla postupně měnit naši náladu a prožívané emoce.

Budete mít možnost si vyzkoušet drobná tělová cvičení, která vedou k vědomému prožívání těla. Každý, dle vlastní chuti, si vyzkouší prohloubit všímavost k tomu, co se děje v jeho těle, jaké pohyby a postoje mu vyhovují více a jaké méně, kde se nachází jeho skrytý potenciál.

Místo na akci vám můžeme zarezervovat až po zaslání závazné přihlášky. 

Registrace: http://goo.gl/forms/2ug8QRDAXT

Ondřej je akreditovaný kouč, profesionál v oblasti rozvoje lidí, s praxí více než 700 hodin koučování a více než 5 000 hodin lektorské činnosti. Klienti oceňují, že je autentický, empatický, dynamický a kreativní. Má rád obchodní prostředí, kde může účinně spolupracovat s manažery na jejich výkonu, vnitřní energii a schopnosti neustále rozvíjet sebe a své podřízené.