Back to All Events

Čtení emocí a emoční dovednosti (ESaC)


Lektor: Jan J. Ženatý
Délka: 2 dny
Cena: 25 000 Kč + DPH (30 250 Kč)

Místo: QED GROUP, Štěpánská 1677/20, Praha 1

BENEFITY TRÉNINKU:

 • Naučíte se rozeznat spolehlivé signály emocí, které jsou všem lidem společné – zlepšíte tak svou schopnost navázat rychlé a dobré spojení i s člověkem, kterého vidíte poprvé.
 • Zjistíte, jak jsou emoce spouštěné a jak se chovají, čímž získáte dovednost konstruktivně řešit vypjaté situace (náročné rozhovory a vyjednávání, konflikty...) jak v pracovním, tak osobním životě.
 • Emoce jsou z projevu těla a tváře čitelné do 12m vzdálenosti – dokážete tedy lépe odhadnout emocionální dynamiku rozhovoru, kterého se přímo neúčastníte.
 • Emoce nejdou nevyjadřovat – porozumíte i člověku, který mlčí nebo s vámi nechce komunikovat.
 • Emoce jsou rozeznatelné i z fragmentů komunikace – zlepšíte svou schopnost číst emoce po telefonu (z hlasu) či bez znalosti jazyka (z výrazu tváře/pohybu těla).

OBSAH TRÉNINKU:

Dvoudenní trénink je rozdělen do 3 bloků: ZnalostiDovednosti a Aplikace.

ZNALOSTI

 • Časová linie emocionální epizody (vznik emoce, průběh a odcházení emoce).
 • Funkce emocí a jejich vliv na organismus.
 • Typické spouštěče a možnosti jejich změny.

DOVEDNOSTI

 • Rozeznávání mikrovýrazů (pre- a posttest pomocí METT – Microexpression training tool).
 • 5 kanálů komunikace – projev emocí ve výrazu tváře (mikrovýrazy, „spolehlivé“ svaly v obličeji), pohybech těla (gesta a postoj), kvalitě hlasu (rychlost, hlasitost, rytmus, výška), stylu projevu (pomlky, vycpávková slova, způsob přednesu) a slovním obsahu (konkrétní význam slov a užívání jazyka).
 • Trénink sledování 5 kanálů: analýza tréninkových videí a cvičení s lektory a ve skupině.

APLIKACE

 • Strategie vedení rozhovoru emocionální konverzace.
 • Kladení otázek pro lepší pochopení a ověření prožívaných emocí.
 • Možnosti intervence.

Znalostní předpoklady

Pro úspěšné zvládnutí dvoudenního tréninku je potřebná základní znalost emoční inteligence. Tyto znalosti otestujeme prostřednictvím online testu, který zasíláme účastníkům po vyplnění závazné přihlášky. Účastník také obdrží odkaz na video, které ho provede užitečnými informacemi k metodologii Paula Ekmana a sedmi základními emocemi.  oporučujeme přípravu k absolvování tréninku doplnit studiem knihy Odhalené emoce od Paula Ekmana, kterou zašleme účastníkům poštou po zaplacení ceny tréninku.

Rezervace místa a fakturační podmínky

Místo v tréninku Vám rezervujeme po přijetí závazné přihlášky a zaplacení poplatku 100% z ceny tréninku.  Na tuto částku Vám vystavíme zálohovou fakturu se splatností 1 měsíc před konáním tréninku.

Storno podmínky  

Bezplatné storno přijímáme 22 dnů před realizací tréninku.  rozmezí 21 až 15 kalendářních dnů před zahájením realizace je účtován poplatek ve výši 50% z ceny tréninku. V rozmezí 14 až 1 kalendářního dne před tréninkem je účtován poplatek ve výši 100% z ceny. Vysláni náhradníka je možné. 

Přesunuti účasti na jiný termín nejpozději 21 dnů před zahájením tréninku je možné.

PŘIHLÁŠKA:

Přihlašujte se, prosím, na této adrese: http://goo.gl/forms/97X4xgvCzw

Místo na tréninku vám můžeme zarezervovat až po zaslání závazné přihlášky.

jan_zenaty.jpg

Jan J. Ženatý, vášnivý řečník, motivátor a vedoucí konzultant společnosti QED GROUP. Má více než 5 000 hodin praxe v práci se skupinami zejména manažerů a talentů, se kterými sdílí vlastní manažerské zkušenosti a psychologické zázemí. Prezentuje na konferencích a veřejných vystoupeních. Bezpečně převedl více než 500 klientů přes rozbité střepy a rozžhavené uhlí. 

Earlier Event: October 27
Tvar těla jako obraz duše