Back to All Events

Od vnitřní nejistoty k odvaze aneb jak pracovat s vlastní zranitelností

Lektor: Iveta Clarke
Délka: 2 hodiny
Cena: 790 Kč (vč. DPH)

Akce je v tuto chvíli kapacitně naplněna. Opakování tématu je 26.6. 2016.

Tento večer je určen všem, kteří se zajímají o témata zranitelnosti, studu, empatie, a zejména odvahy k autentickému životnímu postoji.  Budeme hovořit o nejskrývanějších lidských emocích, které dříve či později, tak či onak, ovlivňují jednáni každého z nás. 

Od dětství v sobě formujeme a hýčkáme strach z toho, že když uděláme něco, v čem nejsme dost dobří, a v čem si tak moc nevěříme, bude to ostuda. Hrozí nám výsměch, nepřijetí, společenská degradace.  Celý život se učíme skrývat tento strach z nedokonalosti - emoci zvanou stud - za společensky přijatelné kouřové clony.  

Přijďte si prohlédnout a pochopit svého vnitřního kritika z jiného úhlu pohledu, tak jak jej nabízí americká socioložka Brene Brown ve svém 15ti letém výzkumu studu.   Její výzkum poukazuje na zajímavé souvislosti mezi tím, jak náš vlastní pocit studu (méněcennosti, nedostatečnosti) ovlivňuje nejen náš život, ale i kvalitu našich vztahů a jak se proti tomuto všelidskému fenoménu strachu z nedokonalosti  dá vybudovat odolnost.

Registrace: http://goo.gl/forms/KFS4CLerLk

Místo na akci vám můžeme zarezervovat až po zaslání závazné přihlášky.

Iveta Clarke absolvovala pod osobním vedením Brené Brown intenzivní certifikační výcvik "Connections Curricullum"  v San Antoniu, Texas, zaměřený na pochopení sociálně psychologických souvislostí v oblasti lidského studu a  jeho vlivu na mezilidské vztahy. Jako jediná v ČR  má oprávnění tento materiál sdílet s veřejností.  Iveta přináší tento výzkum do středoevropského kontextu a přidává k němu svoje zkušenosti - a samozřejmě - svoji podobu autenticity.   

 

Earlier Event: February 25
Anatomie emocí
Later Event: April 6
Anatomie emocí