Back to All Events

Bonton a pracovní prostředí

Lektor: Helena Kubovská
Délka: 2 hodiny
Cena: 790 Kč (vč. DPH)

Bonton a pracovní prostředí

Principy zdvořilosti, etikety, v kontextu pracovního prostředí nám mohou někdy zamotat hlavu, uvést nás v nejistotu. Proto je užitečné a ze zkušenosti velmi zábavné společně oprášit a doplnit naše znalosti a dovednosti, a získat tak v podobných situacích nadhled, vřelou jistotu a šarm.

V průběhu večera na téma Bonton v pracovním kontextu si pro Vás připravím ochutnávku z různých oblastí etikety, které specificky souvisí s pracovními situacemi, do nichž se dostáváme. Budeme vybírat dle zaujetí členů skupiny z oblastí: představování a seznamování se, small talk, pracovní jednání, pracovní stolování (např. káva s klientem, rauty, pracovní oběd), pracovní oblékání a sebeúprava (např. smart casual vs. business). Neopomeneme ani klíčová faux-pas.

Přijďte se pobavit, ujistit a obohatit v oblasti pravidel společenského vystupování v bezpečné atmosféře QED Group a jeho příznivců. A třeba tak získat i nové známé s nimiž sdílíte zájem...

Přihlašovat se můžete na této adrese: https://goo.gl/1wEJ4t

Helena je seniorní konzultant, kouč, trenér a desátým rokem se v různých podobách s velikou radostí věnuje identifikaci a rozvoji lidského potenciálu na osobní i firemní rovině. Téma bontonu a etikety zpracovává pro své klienty, profesionály z různých oblastí, kteří pracují s náročnou, profesně seniorní populací nebo s VIP klientelou. Ze zkušenosti však vnímá tuto disciplínu jako velmi podpůrnou pro kohokoliv a v jakékoliv situaci, kdy se setkáváme s druhými lidmi. "Jistota v těchto znalostech a dovednostech podporuje náš přirozený šarm, naši profesionalitu a zvyšuje komfort druhých lidí v naší přítomnosti."