Back to All Events

4Elements jako cesta k sobě i ostatním - otevíráme znovu pro velký úspěch

Lektor: Lukáš Koucký
Délka: 2 hodiny
Cena: 790 Kč (vč. DPH)

4Elements je originální osobnostní typologie z dílny naší společnosti. Vychází ze srozumitelné metafory čtyř živlů (oheň, voda, země, vzduch) pro lidské povahové rysy. Typologii zprostředkujeme pomocí dotazníku 4Elements Personality Inventory®. Dotazník si v rámci kurzu budete moci vyplnit a na samotném kurzu vám budou vaše výsledky interpretovány. Výsledná zpráva umožňuje získat nejen cenný náhled na své osobnostní rysy, ale i podněty k sebereflexi a konkrétní tipy, jakým směrem vykročit v oblasti seberozvoje a osobního růstu.

Večerní kurz je zaměřen na lepší porozumění sobě samému, ostatním živlům i společné komunikaci. Dozvíte se, jak se jednotlivé živly projevují, které silné stránky je zdobí a co potřebují posílit. Dostanete se zase o krok blíž sobě i těm druhým.

Místo na akci vám můžeme zarezervovat až po zaslání závazné přihlášky.

Přihlašovat se můžete na této adrese: https://goo.gl/2tKKzE

Lukáš Koucký, konzultant, lektor a kouč, který rád pracuje a tvoří s druhými lidmi. Je vystudovaný učitel a v QED Group se věnuje především rozvoji lidí. Skrze HR Consulting se snaží citlivě a pokorně propojovat pracovní svět s hodnotami a přesahy, které jemu i jeho klientům dávají smysl a jsou důležité. Rád u klientů probouzí chuť ke změně a rád pracuje s lidmi, kteří věří v rozvoj a jsou ochotni na sobě pracovat. 

Earlier Event: May 22
Bonton a pracovní prostředí
Later Event: October 16
Psychologie peněz a placení